Zapalamy lampę serca …

Okres świąteczny to okres pełen serdeczności i radosnych spotkań. To czas, w którym dzielimy się dobrym słowem, upominkami i życzliwością. W dniu 10 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jędrzejowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie-bożonarodzeniowe jasełka przygotowane przez uczniów placówki. Nasi wolontariusze, pod opieką Pana Dyrektora Grzegorza Pyzowskiego mieli okazję uczestniczyć w tym spotkaniu. Zebrani goście oglądali pełne emocji przedstawienie uzupełnione o śpiew oraz recytacje. Świąteczne dekoracje i zaangażowanie wykonawców sprawiły, że w całej sali zapanował ciepły, nastrojowy klimat zbliżających się świąt.