Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole
7 maja nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w hali OSiR Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi OSiR za udostępnienie obiektu i możliwość przeprowadzenia zawodów.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie rywalizowały klasy: 3C, 4A, 2B oraz 2A, natomiast w drugiej grupie zmierzyły się klasy: 1A, 3B, 3A oraz 1B.
W grupie pierwszej z kompletem zwycięstw awans do finału wywalczyła klasa 3C, a drugie miejsce zajęła klasa 4A.
W grupie drugiej do finału awansowała klasa 3A, natomiast o brąz zagrała klasa 1A.
W meczu o trzecie miejsce minimalnie lepsza okazała się klasa 1A, która stanęła na najniższym stopniu podium.
W wielkim finale spotkały się klasy 3C i 3A. Po emocjonującym meczu zwyciężyła klasa 3C, zdobywając tytuł mistrza szkoły. Klasa 3A zajęła drugie miejsce.
Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu emocji. Nie zabrakło pięknych bramek, składnych akcji oraz fantastycznych interwencji bramkarzy.
Jeszcze raz dziękujemy dyrektorowi OSiR za udostępnienie hali. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie odbędzie się tak udany turniej! 


































