Dzień Ziemi 2025 pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”
Tegoroczna Akcja Dni Ziemi 2025 przebiegła w naszej szkole inaczej, niż w poprzednich latach. Uczniowie technikum i szkoły branżowej I stopnia wzięli udział w akcji sadzenia lasu w Nadleśnictwie Jędrzejów ( Gmina Słupia –Wojciechów). Całą akcją kierował leśniczy p. K. Cieśliński, który wskazał teren do zalesienia, zapewnił sadzonki sosny ( 3000 szt.), narzędzia, a co najważniejsze zapoznał z instrukcją prawidłowego sadzenia. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i bardzo chętnie ze sobą współpracowali, podnosząc swoją świadomość ekologiczną, wrażliwość na piękno przyrody, oraz to jak ważne jest świeże powietrze w życiu człowieka i zwierząt. Szczególne podziękowania za wytrwałość i pracowitość należą się przedstawicielom klas Ia ,IIa , IIb, IIc, IIIa ,IIIc.
/YK/






