Gala Najlepszych Uczniów 2025 już za nami!


W czwartek, 26 czerwca 2025r. miało miejsce rozdanie nagród najzdolniejszym uczniom. Podczas
wydarzenia nagrodzono wszystkich tych, którzy mogą pochwalić się znakomitymi wynikami w nauce,
wysoką frekwencją, zwycięskimi konkursami oraz mają na swoim koncie osiągnięcia artystyczne i
sportowe uzyskane w roku szkolnym 2024/2025. Wśród nagrodzonych prymusem okazał się uczeń
klasy III b – Adam Wójcik, który ma na swoim koncie wygraną w wielu konkursach oraz może
poszczycić się najwyższą średnią w szkole. Nagrodę szczególną za wzorowe prowadzenie placówki i
pracowity rok otrzymali: dyrektor ZS w Sędziszowie – pan Grzegorz Pyzowski oraz kierownik szkolenia
praktycznego – pani Marta Jawor. Uroczystość uświetnił występ muzyczny Alicji Wójcik – uczennicy
klasy IV oraz występ uczniów, którzy wcielili się w role młodych kabareciarzy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Życzymy, aby dalsze nabywanie umiejętności i
inwestowanie w rozwój były przepustką do realizacji marzeń i postawionych sobie celów.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pana Piotra Walczaka za profesjonalne zdjęcia oraz
ucznia klasy III c – Kamila Budziosza za oprawę techniczną. Jako szkolna załoga wytrwale
przemierzaliśmy bezkresny ocean wiedzy, aby teraz pozwolić sobie na chwilę oddechu i móc czerpać
promienie wakacyjnego słońca. Życzymy zatem wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we
wrześniu!!!