II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Transporcie Kolejowym
Z radością informujemy, że uczeń naszego Technikum Kolejowego zajął 12 miejscie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Transporcie Kolejowym pn. „KOLEJ NA… KOLEJ”. Gratulujemy.



Z radością informujemy, że uczeń naszego Technikum Kolejowego zajął 12 miejscie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Transporcie Kolejowym pn. „KOLEJ NA… KOLEJ”. Gratulujemy.


