Mistrzostwa sportowe
W miniony poniedziałek w Zespole Szkół w Sędziszowie odbyły się Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc ![]()
W zawodach wzięło udział aż 25 uczniów, a każdy z nich pokazał ogromne zaangażowanie i wolę walki – gratulacje dla wszystkich uczestników!
Na podium stanęli:
Jakub Nawrocki – bezkonkurencyjny zwycięzca
Albert Napora
Damian Nowakowski
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji w przyszłym roku! ![]()







