Mistrzostwa sportowe

W miniony poniedziałek w Zespole Szkół w Sędziszowie odbyły się Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc 💪

W zawodach wzięło udział aż 25 uczniów, a każdy z nich pokazał ogromne zaangażowanie i wolę walki – gratulacje dla wszystkich uczestników!

Na podium stanęli:

🥇Jakub Nawrocki – bezkonkurencyjny zwycięzca

🥈 Albert Napora

🥉 Damian Nowakowski

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji w przyszłym roku! 🔥