Moc i Emocje – Kartingowa Przygoda Uczniów Klasy 1a w Kielcach

28 kwietnia 2025 roku uczniowie klasy 1a wzięli udział w wycieczce do Kielc, gdzie uczestniczyli w sportowych zajęciach na torze kartingowym E1GOKART.
Była to już kolejna wizyta naszej szkoły w tym miejscu — kartingowa rywalizacja niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jazda po torze stanowiła dla uczestników duże wyzwanie, ale też niezapomnianą przygodę, pełną adrenaliny i zdrowej rywalizacji.

Tego typu wyjazdy to świetna okazja, by połączyć dobrą zabawę z nauką zasad ruchu drogowego, rozwijaniem refleksu, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz zdolności motorycznych.
Uczniowie mieli możliwość poprawienia swoich najlepszych czasów okrążenia i sprawdzenia się w rywalizacji indywidualnej.

Wszyscy bawili się znakomicie, a najlepsi zawodnicy — Jakub Rosochacki, Szymon Kotarski i Karol Musiał — stanęli na podium, pozując do pamiątkowych zdjęć.