Radosnych Świąt…

Przy wigilijnym stole
Łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny
W miłości jest poczęty;
Że, jako mówi wam wszystkim
Dawne, odwieczne orędzie,
Z pierwszą na niebie gwiazdą
Bóg w waszym domu zasiędzie.
Sercem go przyjąć gorącym,
Na ścieżaj otworzyć wrota —
Oto, co czynić wam każe
Miłość, największa cnota.
Jan Kasprowicz
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość,
a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.
Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom i ich Rodzinom Radosnych Świąt
życzy
Dyrektor Zespołu Szkół w Sędziszowie