Turniej tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
W ubiegłą środę
w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbył się gminny turniej tenisa stołowego
o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy
. Reprezentanci naszej szkoły wypadli znakomicie
, osiągając świetne wyniki w swoich kategoriach wiekowych.
Błażej Pośpiech wywalczył pierwsze miejsce,
Tomasz Zawadzki zajął trzecie miejsce,
natomiast Paulina Piątkowska stanęła na drugim stopniu podium.
Dzięki tym sukcesom
nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadpodstawowych ![]()
.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! ![]()
![]()




