Turniej tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

W ubiegłą środę 🗓️ w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbył się gminny turniej tenisa stołowego 🏓 o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy 🏆. Reprezentanci naszej szkoły wypadli znakomicie 💪, osiągając świetne wyniki w swoich kategoriach wiekowych.

🥇 Błażej Pośpiech wywalczył pierwsze miejsce,

🥉 Tomasz Zawadzki zajął trzecie miejsce,

🥈 natomiast Paulina Piątkowska stanęła na drugim stopniu podium.

Dzięki tym sukcesom 🎉 nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadpodstawowych 🏆👏.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! 🎊🙌