Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

11 marca bieżącego roku w Zespole Szkół w Sędziszowie rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze pojedynczej chłopców 🏓. W turnieju wzięło udział 16 zawodników.

Każdy z uczestników podszedł do rywalizacji z dużym zaangażowaniem 💪, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć wiele wyrównanych i emocjonujących spotkań 🔥. Zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również sportową postawą i wolą walki 👏.

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco 🏆:

🥇 I miejsce – Błażej Pośpiech

🥈 II miejsce – Szymon Wieczorek

🥉 III miejsce – Tomasz Zawadzki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w turnieju 👏 oraz dziękujemy za sportową atmosferę i świetną rywalizację! 🎉🏓