Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
11 marca bieżącego roku w Zespole Szkół w Sędziszowie rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze pojedynczej chłopców
. W turnieju wzięło udział 16 zawodników.
Każdy z uczestników podszedł do rywalizacji z dużym zaangażowaniem
, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć wiele wyrównanych i emocjonujących spotkań
. Zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również sportową postawą i wolą walki
.
Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco
:
I miejsce – Błażej Pośpiech
II miejsce – Szymon Wieczorek
III miejsce – Tomasz Zawadzki
Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w turnieju
oraz dziękujemy za sportową atmosferę i świetną rywalizację! ![]()
![]()









