Udział uczniów ZS w Sędziszowie w obchodach Święta Niepodległości – 11 Listopada 2025r.
Reprezentacja szkolnego pocztu sztandarowego Technikum im. płk. Józefa Hartmana wzięła udział w tegorocznych obchodach święta w Jędrzejowie na czele z dyrektorem szkoły – p. Grzegorzem Pyzowskim. Opiekę nad uczniami sprawował p. Jarosław Piec. Natomiast w uroczystości patriotycznej w Sędziszowie szkołę reprezentowała delegacja uczniów z klasy 3b pod opieką p. Agnieszki Lechowicz. Nasza obecność była wyrazem szacunku i wdzięczności wobec wszystkich, którzy walczyli o wolność Ojczyzny.





