Wycieczka do Krakowa to zawsze wyjątkowe doświadczenie

Wycieczka do Krakowa to zawsze wyjątkowe doświadczenie. Stare Miasto i Rynek Główny: Zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki, Wieżę Ratuszową, czyli serce Krakowa. 

Uczniowie klasy 2a wraz z opiekunami Panią Martą Tabor oraz Agnieszką Lechowicz mieli dzisiaj okazję kolejny raz powrócić do tego magicznego miasta. Tym razem jednak trochę inaczej spędzili czas. Odwiedzili krakowskie zoo, nie zapomnieli jednak wpaść choć na chwilę na Stare Miasto. Później było coś dla miłośników LEGO – Bricks&Figs to niezapomniana przygoda, podczas której zobaczyli imponującą kolekcję oryginalnych zestawów zbudowanych z klocków LEGO® i Minifigurek™ – kunszt i kreatywność. Galeria Kazimierz i chwila relaksu oraz integracji nad Wisłą. 

Duże podziękowania za organizację dla uczennic klasy 2a Amelii Król oraz Martyny Wójcickiej – dziewczyny dały radę. Brawo! 

Wycieczka do Krakowa to okazja do poznania historii, kultury, ale także do spędzenia czasu w pięknych i malowniczych miejscach. To doświadczenie, które na pewno pozostanie na długo w pamięci. 

/MT/