XXVI edycja akcji Góra Grosza

Uczniowie Zespołu Szkół w Sędziszowie po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca, biorąc udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem inicjatywy jest zbieranie drobnych monet, które następnie przeznaczane są na pomoc dzieciom wychowującym się w trudnych warunkach rodzinnych oraz w domach dziecka.

Uczniowie Zespołu Szkół w Sędziszowie udowodnili, że chęć niesienia pomocy i solidarność z potrzebującymi są wartościami, które warto pielęgnować każdego dnia.